L Koltuk Takımı

 Kategori: Köşe koltuk

L koltuk tasarım ve kullanım açısından sağladığı avantajları ile tercih sebebi omaktadır, köşe takımı olan l koltuğun üretim ve teslimat süreci nasıl işlemektedir, ilk öncelikle model ve ölçü belirlenmektedir, sonrasında kumaş çeşidi ve rengi müşterimiz tarafından belirlenmekte birden fazla çeşit kumaş kullanılacaksa ayrı ölçülendirme yapılarak kumaş alınmaktadır, sonrasında  iskelet üretimi yapılmakta atölyemizde süngerleme işlemi ve kumaş kaplaması yapıldıktan sora minderleri yapılarak köşe takımının üretimi bimektedir.

İyi bir l koltuk ancak evinize uygun şekilde üretilirse kullanımı kolay olur, koltuk atölyemizde isteğinize uygun olarak üretilen l koltuk takımları yıllar sonra bile sağlamlığını korur, kumaş değiştirme işlemi ile yenileyerek kullanımına devam edebilirsiniz.

Özel ölçü l koltuk takımı yapan koltuk döşeme firmamız isteğe göre tasarım yapmaktadır, beğendiğiniz bir kaç model l koltuğu harmanlamak sureti ile size yenib ir model l köşe koltuk üretebiliriz.

Dha fazla bilgi için info@kosekoltuk.net 0216 527 73 86 / 0532 320 00 92 iletişim yollarından gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Tavsiye edilen yazılar

Yorum Yazın

İletişim Formu

Hızlı mail gönderin. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Aranacak kelime

Köşe Koltuk Takımı fiyatları 2015